Czym jest zamykanie naczynek?

Rozszerzone naczynka krwionośne na twarzy, które nawet po dłuższym czasie nie znikają, to problem, z którym zmaga się wiele osób. Pojawia się on w wyniku częstego korzystania z solarium czy pod wpływem negatywnych czynników atmosferycznych i jedynym sposobem na poradzenie sobie z tą dolegliwością jest skorzystanie z odpowiednie zabiegu. Szczególnie polecane jest w tym wypadku zamykanie naczynek w Krakowie – na czym polega i czy rzeczywiście pozwoli Ci wyeliminować problem?

Czym jest zamykanie naczynek?

W trakcie zabiegu zamykania naczynek  dochodzi do podwyższenia temperatury naczyń krwionośnych, które dzięki temu najpierw ulegają zmniejszeniu, a następnie całkowitemu zamknięciu. Dzięki temu możliwe jest przywrócenie estetyki twarzy.

Czy taki zabieg jest bezpieczny? Oczywiście – zamykanie naczynek odbywa się przy użyciu specjalistycznego sprzętu, który emitują wiązkę laserową bezpieczną dla skóry. Pacjent nie musi też obawiać się dolegliwości bólowych – będzie odczuwać jedynie delikatne szczypanie. Efektem przeprowadzenia zabiegu jest też niewielki strupek, który jednak zanika w czasie maksymalnie dwóch tygodni.

Kiedy uzyskam pożądany efekt?

Zamykanie naczynek za pomocą lasera to metoda polecana ze względu na wysoką skuteczność. W zdecydowanej większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, aby usunąć niedoskonałości skóry – w ciągu 2 tygodni od jego przeprowadzenia skóra znowu prezentuje się pięknie i nie znajdują się na niej jakiekolwiek ślady zabiegu. Tylko w przypadku bardzo dużych zmian zamykanie naczynek należy przeprowadzić 2-3 razy, jednak jest to bardzo rzadkie.

Jeżeli więc chcesz znowu cieszyć się piękną skórą twarzy i czuć się komfortowo, polecamy zabieg zamykania naczynek w Krakowie. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz wiedzy specjalistów jest to rozwiązanie skuteczne i bezpieczne, które dodatkowo nie obciąży nadmiernie Twojego budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 6