depilacja laserowa

Depilacja laserowa – szybki sposób na perfekcyjnie gładką skórę

Żeby zapomnieć o systematycznym goleniu i woskowaniu skóry, warto skorzystać z zabiegu depilacji laserowej. Sprawdź najważniejsze informacje!

Niechciane włoski mogą być prawdziwym utrapieniem. Wiedzą o tym nie tylko kobiety, ale także mężczyźni, którzy muszą systematycznie usuwać je z ciała i twarzy. W takiej sytuacji warto pomyśleć o skorzystaniu ze specjalistycznych zabiegów jak depilacja laserowa w Krakowie, która pozwala na uzyskanie bardzo dobrych efektów na lata.

Na czym polega depilacja laserowa?

Depilacja z użyciem lasera jest zabiegiem, który służy do usuwania mieszków włosowych, czyli struktur, z których wyrastają włoski. W efekcie nie dochodzi do ich ponownego odrostu, więc skóra pozostaje aksamitnie gładka na wiele lat – aż do momentu regeneracji mieszków.

W większości przypadków depilacja laserowa w Krakowie i prowadzona w gabinetach działających w wielu innych miastach daje efekty na długi czas, więc można zapomnieć o goleniu i woskowaniu skóry nawet na kilka lat. Czasami konieczne jest wykonanie zabiegów przypominających, co zależne jest od typu skóry i włosków.

Depilacja laserowa – jakie włoski usuwa?

Za pomocą depilacji laserowej można pozbyć się włosków praktycznie na całym ciele oraz na twarzy, dlatego też jest to metoda cechująca się bardzo wysoką skutecznością i jednocześnie wszechstronnością.

Najczęściej prowadzona depilacja laserowa w Krakowie to:

  • depilacja nóg
  • depilacja pach
  • depilacja okolic bikini
  • depilacja rąk
  • depilacja twarzy – kobiecy wąsik

Ile zabiegów depilacji laserowej trzeba wykonać?

Depilacja laserowa jest zabiegiem, który powala na usunięcie mieszków włosowych natychmiast, jednak dla uzyskania optymalnego efektu ważne jest wykonanie jej w serii. Wynika to z faktu, że laser działa jedynie na włoski w fazie aktywnego wzrostu, a nie na włoski w stanie spoczynku czy też w fazie przejściowej.

Właśnie dlatego depilacja laserowa w Krakowie powinna być wykonana zwykle od 3 do 5 razy w odstępach do kilka tygodni. Dopiero po wykonaniu serii zabiegów można uzyskać maksymalną gładkość skóry, czyli pozbyć się praktycznie wszystkich włosków na lata.

Ile kosztuje depilacja laserowa?

Zabiegi jak depilacja laserowa w Krakowie nie są obecnie związane z bardzo wysokimi kosztami, jednak zależne są one od wielu czynników, w tym od rodzaju urządzenia laserowego, od obszaru zabiegowego oraz od indywidualnego cennika gabinetu.

Cena depilacji jednego obszaru zabiegowego wynosi zwykle od 80 do 150 złotych, ale należy pomnożyć ją przez liczbę potrzebnych zabiegów. Wiele gabinetów, które prowadzą depilację laserową w Krakowie, oferuje także specjalne pakiety zabiegów w korzystnych cenach, dzięki czemu idealną gładkość skóry można uzyskać w jeszcze niższej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

40 − 36 =