Icoone Laser – przełomowa technologia w poprawie wyglądu skóry

Aby skóra wyglądała młodo i była pozbawiona niedoskonałości, warto skorzystać z nowoczesnych zabiegów medycyny estetycznej.

Icoone Laser to jeden z najpopularniejszych zabiegów służących do poprawy wyglądu skóry twarzy i ciała. Bazując na przełomowej technologii masażu podciśnieniowego – endermologii, światła LED oraz biostymulującego lasera, zapewnia bardzo dobre efekty już po kilku wizytach w gabinecie. Osobom chcącym skorzystać z Icoone Kraków daje możliwość skorzystania z zabiegu pod okiem najlepszych specjalistów. Na czym dokładnie polega zabieg Icoone Laser? Kiedy warto z niego skorzystać?

Czym jest Icoone Laser?

Zabieg Icoone Laser jest innowacyjną, opatentowaną metodą, która pozwala na walkę z różnymi niedoskonałościami skórnymi, między innymi z cellulitem, rozstępami, nadmiernym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, obrzękami limfatycznymi czy bliznami.

Dotychczasowa technologia endermologii Icoone została wzbogacona o biostymulujący laser diodowy oraz o światło ledowe, aby uzyskać efekt intensywnej stymulacji skóry także na jej głębszych poziomach. Dzięki różnym typom głowic zabieg Icoone może być prowadzony na wielu partiach ciała i na twarzy.

Jak przebiega zabieg Icoone Laser?

Bazą zabiegu Icoone jest masaż podciśnieniowy – endermologia. Polega on na masowaniu skóry obracającymi się rolkami, co prowadzi do zwiększenia mikrocyrkulacji krwi i limfy, rozbicia tkanki tłuszczowej, zmniejszenia stanów zapalnych.

Dodatkowa funkcja lasera w zabiegu Icoone powoduje, że pozwala on na uzyskanie efektu biostymulującego. Powoduje on rozbicie tkanki tłuszczowej – jest ona następnie metabolizowana i usuwana z organizmu.

Zabieg wykorzystuje także fototerapię LED, która korzystnie oddziałuje na metabolizm komórkowy. Powoduje między innymi zwiększenie produkcji kolagenu odpowiadającego z młody wygląd skóry – jej jędrność, brak zmarszczek.

Kiedy warto zdecydować się na zabieg Icoone Laser?

Na zabieg Icoone w Krakowie decyduje się obecnie wiele osób – są to nie tylko kobiety, ale również mężczyźni. Do kogo skierowana jest ta procedura?

Wśród głównych wskazań do zabiegu Icoone Laser znajdują się:

 • zredukowanie cellulitu – skórki pomarańczowej
 • zmniejszenie nagromadzonej miejscowo tkanki tłuszczowej, na przykład na udach, pośladkach, brzuchu, podbródku
 • zmarszczki i bruzdy na skórze
 • wiotka skóra – brak jędrności, także po ciąży
 • blizny widoczne na twarzy i na ciele
 • obrzęki limfatyczne, w tym efekt „ciężkich nóg”
 • bóle mięśniowe, przykurcze

Również procedura prowadzona jest jako uzupełnienie innych zabiegów, między innymi po liposukcji, czyli usuwaniu tkanki tłuszczowej.

Jakie są efekty zabiegu Icoone?

Zabieg Icoone pozwala na uzyskanie bardzo dobrych rezultatów już po pierwszym zabiegu – skóra staje się gładsza, bardziej jędrna, dlatego wygląda młodziej. Aby osiągnąć jeszcze lepsze efekty, wato wykonać serię zabiegów.

Najczęściej zabieg Icoone Laser prowadzony jest 2-3 razy w tygodniu przez okres od 3 do 5 tygodni. Następnie, by podtrzymać uzyskane efekty, zaleca się wykonanie jednego zabiegu miesięcznie.

Czy zabieg Icoone Laser może być wykonany u każdego?

Icoone Laser to zabieg cechujący się wysokim poziomem bezpieczeństwa – jest nieinwazyjny, nie powoduje przerwania ciągłości skóry. Ma jednak określone przeciwwskazania.

Zabiegu Icoone Laser nie powinno się wykonywać w poniższych przypadkach:

 • ciąża i karmienie piersią – można wykonać tylko zabieg endermologii bez lasera
 • schorzenia dermatologiczne
 • choroby układu krążenia, w tym zakrzepica
 • choroby autoimmunologiczne
 • epilepsja
 • nowotwory
 • metalowe implanty w miejscu zabiegu
 • stosowanie określonych ziół i leków światłouczulających

Gdy zatem celem jest uzyskanie młodo wyglądającej skóry twarzy i ciała, Icoone to skuteczny wybór. Klientom pragnącym wybrać się na zabieg Icoone Kraków gwarantuje najlepsze efekty dzięki profesjonalnym gabinetom medycyny estetycznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

57 + = 63